Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
EN | DE | PL | BIP

Dział sprzedaży

Dyrektor ds. Sprzedaży

   

Marzena Dekanzade

+48 61 43 51 154

m.dekanzade@sklejkaorzechowo.pl 

Sprzedaż krajowa

   

Hanna Jaskuła

+48 61 43 51 150

h.jaskula@sklejkaorzechowo.pl 

Piotr Bartkowiak

+48 61 43 51 155

p.bartkowiak@sklejkaorzechowo.pl

Grzegorz Przybylski

+48 61 43 51 148

g.przybylski@sklejkaorzechowo.pl

Paweł Goclik

+48 61 43 51 149

p.goclik@sklejkaorzechowo.pl 

Justyna Walkiewicz

+48 61 43 51 152

j.walkiewicz@sklejkaorzechowo.pl 

Sprzedaż zagraniczna

   

Justyna Walkiewicz

+48 61 43 51 152

j.walkiewicz@sklejkaorzechowo.pl

Tomasz Borowiński

+48 61 43 51 153

t.borowinski@sklejkaorzechowo.pl 

Skład Materiałów Drzewnych

   

Romana Urbaniak

+48 61 43 51 227

r.urbaniak@sklejkaorzechowo.pl

Adam Marciniak

+48 61 43 51 191

a.marciniak@sklejkaorzechowo.pl

Marketing

   

Grzegorz Przybylski

+48 61 43 51 148

g.przybylski@sklejkaorzechowo.pl